Kompletní řešení

Průlomový program kompletní řešení je u těch nejkvalitnějších krmiv speciálně navržený k tomu, aby upevnil celkové zdraví a zdokonalil pohodu vašeho zvířete tím, že poskytuje další péči v 5 klíčových oblastech pomocí speciálních surovin – funkčních přísad. Funkční přísady jsou více než jen zdroj živin, jsou navíc speciálně zacílené, aby zlepšili zdraví vaší kočky. Pouze u kvalitních kompletních krmiv jsou funkční přísady pouze z přirozených nechemických zdrojů. V dnešní době je velice důležité vybírat krmivo pečlivě a nenechat se oklamat nepravdivým tvrzením na obalu. Pouze kvalitní kompletní krmiva s kompletním řešením sestavené dle speciální receptury z těch nejkvalitnějších surovin se kompletně starají o vaší kočku a pomocí funkčních surovin pečují o její zdraví!

 

Co všechno kočičí kompletní krmivo přináší?

 

 

Kvalitní suroviny jako kuřecí maso, losos, maso z krabů a humru poskytují nejen skvělou rovnováhu esenciálních mastných kyselin, také dodávají chutnost. Přírodní příchutě stabilizované vit. E zanechávají krmivům čerstvost, na kterou jsou kočky velice citlivé.

Kompletní krmiva jsou speciálně vyvinutá k omezování výskytu problémů močového ústrojí způsobené výživovými faktory. Nižší obsah popelovin, snížená hladina hořčíku a vybalancované pH zabraňují tvorbě kamenů v ledvinách a močové trubici.

Kompletní krmiva posilují imunitní systém pomocí speciálních surovin bohaté na omega mastné kyseliny jako jsou olej a maso z kanadského lososa, humra a kraba, lněné semínko. Takové suroviny jsou bohaté i na látky zejména zinek a vit. E důležité pro zdraví kůže a srsti.

Pouze kvalitní a kompletní krmiva jsou vyrobena tak, aby byla maximálně stravitelná. Vaše zvíře z malého objemu krmiva dostává a vstřebává více nezbytných živin a výkaly i problémy spojené s jejich úklidem jsou menší. Trávení napomáhají i bylinky jako zelený čaj, máta, heřmánek a spousta dalších.

Tvorba zubního plaku, kazu a špatný dech způsobený nežádoucími bakteriemi je u zvířat běžným problémem. Kvalitní kompletní krmiva jsou mimo jiné obohacena o zvláštní přísady – dlouhá vlákna ovesné vlákniny, které     mechanicky čistí a redukují zubní povlak a plak. Listy zeleného čaje a máty pak čistí dech a doplňují péči o chrup.

  • Bylinky: Balíček bylin obsažený zejména v kanadských kompletních krmivech je směsí zeleného čaje, máty, petržele, echinacei, ginkga a spousty dalších bylin, které ve své kombinaci poskytují antioxidanty podporující imunitní systém, dále pak látky pro čisté zuby a svěží dech, extrakty z takových bylin chrání a uklidňují zažívací trakt a v neposlední řadě podporují chutnost krmiva.
  • Vitamíny: Vitamíny zastoupené v kvalitních kompletních krmivech posilují imunitní systém, dodávají zdraví, sílu a krásu pokožce a srsti, posilují kočičí smysly a tvorbu životně důležitých tkání, podporují metabolismus živin. V kompletních krmivech by neměly chybět vitamín A, vitamíny skupiny B, vitamín C, vitamín D, kyselina listová, biotin.
  • Minerály: minerály v podobě makro prvků, mikro prvků i stopových prvků jsou v kompletních krmivech zastoupeny v unikátních poměrech. Mají vliv na řadu funkcí kočičího organismu, zejména pak na růst všech tkání, zejména pohybového aparátu, dále podporují reprodukci a celkové zdraví. Minerální látky nepostradatelné pro zdraví jsou zinek, železo, měď, mangan, chlor, selen, jód. Pouze kvalitních krmiva obsahují minerály v organické, neboli chelátové sloučenině, která se zcela využitelná a vstřebatelná v místě, kde je potřebná. Nezatěžuje organismus anorganickou, pouze částečně zpracovatelnou formou.
  • Biologicky aktivní látky: Mezi tyto látky patří například: taurin, moučka z mořských řas, beta karoten, DL-methionin, cholin chlorid, niacinamid, extrakt z mušle GLM, pantotenan vápenatý, lutein, inositol atd. Takové látky blahodárně působí na řadu životně důležitých fukkcí  ve zvířecím organismu. Podpobné funkce jednotlivých biologicky aktivních látek naleznete v surovinovém slovníku.
02
05
06
07
02
05
06
07