KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ pro ty nejmenší mazlíky! 

Pojem kompletní krmivo znamená, že jeho konzumace pokrývá všechny potřeby vašeho psa!

Chcete mu dát to nejlepší?

Můžete přestat pátrat, které speciální krmivo má benefit, jaký byste rádi svému pejskovi dopřáli. V nejkvalitnějších kanadských krmivech jsou všechny ze všech, navíc z přirozených zdrojů. Žádná z žádoucích vlastností, parametrů a požadavků v takových krmivech nechybí.

 Je Váš malý pejsek citlivější než ostatní?

Pro citlivého psíka doporučujeme nejkvalitnější kompletní krmivo s bezobilnou recepturou GRAIN FREE, kdy právě často alergenní obilí je nahrazeno modernějším výběrem rostlinných surovin.
Bezobilné granulky pro štěňata, dospěláky i seniory, obézní či mlsouny jsou určeny pro zdravé psy, jejichž majitelé obilninám nevěří, ale zejména pro jedince, kteří mají s klasickou stravou nějaký problém. Těm pejskům, kteří mají problémy s citlivostí na krmiva silnější a mají dokonce příznaky trávících chorob, nemocí kůže a srsti, radíme podávat to nejlepší kompletní krmivo ze surovin vhodných pro citlivý žaludek, bez alergenů a dráždivých látek.

Kompletní krmivo s kompletním řešením ***

Do osvědčených kompletních receptur jsou zapracovány všechny dnes známé ověřeně prospěšné ingredience, jejichž pozitivní vliv potvrdil výzkum i chovatelská praxe. Ať už mezi nejmodernějšími kanadskými krmivy pro malé psy zvolíte klasiku, modernu, řešení obezity nebo mlsání, s každým balením si můžete být jistí detailním kompletním řešením se špičkovou kanadskou kvalitou a chutí.

Moderní špičková kompletní krmiva pro malá plemena obsahují všechny složky pečující o chrup vašeho psa. Obsahuje látky účinné v prevenci zubního kamene i byliny utlumující tělesné pachy, včetně odstranění pachu z dechu. Stejný kompletní přístup musí být u nejkvalitnějších granulek v péči o klouby, srst a kůži, trávení a vyměšování, srdce a krevní oběh i ostatní.

 

***Pouze krmiva označená logem KOMPLETNÍ KRMIVO, např. Nutram Mini Bite.

 

Kanadské špičkové řešení

Kvalitní suroviny, nejlepší receptury, šetrné zpracování tak, aby každý pes krmený kvalitním kompletním krmivem měl s jistotou všechno, čeho se dá výživou dosáhnout!

Kanadské nejmodernější krmivo na špičkové úrovni spolehlivě dodává v každém krmivu nejen vhodný poměr kvalitních, lehce stravitelných základních živin, ale i podporu všech fyziologických procesů, maximální prevenci poruch a chorob, podporu dlouhověkosti a bezproblémového růstu, vysokých výkonů i zvládání přirozených procesů opotřebování a stárnutí.
 

Řešení i pro mlsný jazýček!

Úplnou specialitkou je kompletní krmivo pro mlsné psy. Jedná se o nejmodernější a nejkompletnější ze světových bezobilných krmiv s vynikající chutí a vůní pro ty nejvybíravější psí jazýčky. Takové granulky nejen že uspokojí malé mlsouny, je pomocí také při potížích s příjmem potravy, nechutenstvím po nemoci či po vyčerpání Vašeho chlupáče.