Pro koho jsme tady

Na pomoc těm, kdo tápají v oblasti krmiv pro psy, vytváříme stránky JakKrmit.cz. Budujeme je jako klíč k výběru krmiv a zásobník informací. Publikujeme jen to, čemu opravdu věříme, co máme prověřeno. Každý člen z týmu autorů má nejen biologické vzdělání, ale i lásku a zodpovědnost ke zvířatům a vlastní zkušenosti s chovem psů. Doporučuje jen to, co si prověřil. A máme opravdu dobré důvody v této době věřit jen výrobkům vyrobeným poctivě v Kanadě z kanadských surovin.

Kontakt

Pokud nás budete chtít kontaktovat, využijte uvedenou emailovou adresu. Problematika výživy a její vliv na život vašeho psa je ale natolik komplikovaná, že bohužel nemůžeme zastupovat roli vašeho veterinárního lékaře a přes internet na dálku řešit dotazy ohledně konkrétních nemocí a problémů vašich psů. Pokud řešíte situaci týkající se vašeho psa, je vždy nutné navštívit veterinárního lékaře, který pouze po osobní prohlídce může správně poradit.

e-mail: info@jakkrmit.cz

telefon: 466 742 511 (po-pá, 8-17 hod, slouží pouze pro řešení problémů s již zadanými objednávkami, pracovníci na této lince neposkytují rady ohledně výživy psů a koček)