Podmínky akce „Vzorky krmiv pro psy a kočky zdarma“:

!! Při pokusu o zneužití naší nabídky formou opakovaných žádostí podezřelé objednávky okamžitě vyřazujeme!!

Vzorky rádi předáme všem zájemcům, kteří chtějí doporučená krmiva vyzkoušet a hledají pro svého mazlíčka to nejlepší. Nechceme ale podporovat neférové pokusy o získání několika balíčků pro jednoho psa.
 
Obchodní podmínky:
Provozovatel webu: CANDY, s.r.o., Hradčanská 403, 530 06 Pardubice, IČ: 60108355 
email: vzorky@jakkrmit.cz
telefon: 466 742 511 (po-pá, 8-17 hod, slouží pouze pro řešení problémů s již zadanými objednávkami, pracovníci na této lince neposkytují rady ohledně výživy psů a koček)
 
1. Všeobecná ustanovení
Zákazník učiněním objednávky akceptuje podmínky pro dodávky vzorků vyhlášené prodávajícím. Vzorky krmiv objednané přes stránky jakkrmit.cz nabízíme zákazníkům zdarma. Zákazník hradí pouze případné náklady s dopravou vzorkových balíčků.


2. Předmět smlouvy

Předmětem smlouvy je dodávka vzorků krmiv pro psy a kočky. Firma CANDY se zavazuje dodat při splnění dohodnutých podmínek balíček se vzorky krmiv podle navržené objednávky. 


3. Objednání zboží, uzavření smlouvy

Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí společně s úhradou nákladů na dopravu na adresu zákazníka.


Objednávky vzorků lze zadávat pouze přes internetové stránky www.jakkrmit.cz. Žádný jiný způsob příjmu objednávek nelze využít.

Nabídka platí pouze pro adresy na území ČR.

Vytvořenou objednávku vzorků s platbou dopravy na dobírku je nutné autorizovat pomocí odkazu v emailu zaslaném na adresu žadatele.

 

4. Cena a placení

Ceny dopravy jsou platné v okamžiku objednání. Na cenu dopravy bude vystaven daňový doklad, který bude přiložen k zásilce.


5. Dodací lhůta

Dodací lhůta začíná běžet ode dne obdržení závazné objednávky za podmínky obdržení všech podkladů, které jsou nutné pro včasné vyřízení dodávky.

 

Společnost CANDY se zaručuje, že  nabízené vzorky jsou na skladě a zavazuje se je vyexpedovat nebo předat dopravci do 3 pracovních dnů. Dodací lhůta bude přiměřeně k okolnostem prodloužena, jestliže zpoždění je způsobeno vyšší mocí nebo okolnostmi nezaviněnými prodávajícím.


6. Dopravní podmínky, poštovné

Vzorky je možné na základě elektronické objednávky odebrat v jednom z našich odběrných míst. Druhou možností je zaslání službou České pošty „obyčejný balík“. Tuto formu dopravy hradí zákazník dle podmínek uvedených v košíku v čase realizace objednávky.


Pokud nebude adresát při pokusu o doručení zastižen, balíček zůstane 15 dní na nejbližší poště a poté je vrácen zpět. Balíčky, které jsou poštou vráceny zpět z důvodu nevyzvednutí  nebo uvedení špatných kontaktních údajů, znovu nezasíláme.


7. Odstoupení od smlouvy

Zákazník může objednávku před odesláním zrušit zasláním požadavku na email: vzorky@jakkrmit.cz. V případě platby předem (kartou, převodem) mu budou do 5 dnů vráceny peníze uhrazené za přepravu.


8. Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním objednávky zákazník souhlasí se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři společnosti CANDY, s.r.o., Hradčanská 403, 530 06 Pardubice, IČ: 60108355 pro účel stanovený níže. Zároveň si je zákazník vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi formuláře byl zákazník seznámen, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

 

Účel zpracování osobních údajů:

V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely odeslání vzorků krmiv, propagačních materiálů a zasílání obchodních sdělení zákazníkovi prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy zákazník přímo a účinně zašle společnosti informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.